Přívěsek- orgonit srdíčko se šungitem

Rozkošný malý orgonitek ve tvaru drobného srdíčka se hodí pro každodenní nošení. Nechte rozkvést svou něžnou stránku a potěšte se jeho něžnou energií.

Více informací

198 Kč

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 6 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 1 Kč. Vaše věrnostní body.Rozkošný malý orgonitek ve tvaru drobného srdíčka se hodí pro každodenní nošení. Nechte rozkvést svou něžnou stránku a potěšte se jeho něžnou energií.

Rozměry: cca 15 x 12 x 6mm

Použité špony: mosaz

Navíc: droboučký lotosvý kvítek, který je znamením dokonalé harmonie

Použité drahé kameny:

Křišťál je nejmocnějším a nejuniverzálnějším kamenem v celé kamenné říši. Již po chvilce ucítíte jak se celým vaším tělem rozbíhají jeho jemné a průzračně čisté vibrace, jak jeho jasné světlo čistí vaši duši od nánosů starých křivd, smutků a strachů a nahrazuje je radostí, životem a čistou energií. Jeho duhové odlesky ve vás znovu probudí nevinnou dětskou energii a touhu po poznání. Jeho jemná energie čistí důkladně naši auru, odhání od nás negativitu, pomáhá nám se udravit a opět si užívat život tak, jak si přejeme.

Šungit: Velmi silný zářič energie, pohlcuje negativní energii, hodí se na umístění k počítačům, televizím a všem spotřebičům, které vysílají elektrosmog. Důkladně a silně čistí své okolí, zlepšuje tok energie. Blokuje průchod 6 druhů negativní energie. Kolem svého nositele vytvoří "bublinu", kterou svého nositele chrání.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.