Přívěšek - orgonit srdíčko s opalitem

Rozkošný malý orgonitek ve tvaru drobného srdíčka s lotosovým kvítkem a měsíčním kamenem opalitem se hodí pro každodenní nošení. Nechte rozkvést svou něžnou stránku a potěšte se jeho něžnou energií.

Více informací

198 Kč

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 6 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 1 Kč. Vaše věrnostní body.Rozkošný malý orgonitek ve tvaru drobného srdíčka se hodí pro každodenní nošení. Nechte rozkvést svou něžnou stránku a potěšte se jeho něžnou energií.

Rozměry: cca 15 x 12 x 6mm

Použité špony: mosaz

Použité drahé kameny:

Křišťál je nejmocnějším a nejuniverzálnějším kamenem v celé kamenné říši. Již po chvilce ucítíte jak se celým vaším tělem rozbíhají jeho jemné a průzračně čisté vibrace, jak jeho jasné světlo čistí vaši duši od nánosů starých křivd, smutků a strachů a nahrazuje je radostí, životem a čistou energií. Jeho duhové odlesky ve vás znovu probudí nevinnou dětskou energii a touhu po poznání. Jeho jemná energie čistí důkladně naši auru, odhání od nás negativitu, pomáhá nám se udravit a opět si užívat život tak, jak si přejeme.

Opalit (synt. duhový měsíční kámen)

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.