Orgonit - Pyramida 6x6 cm

Orgonitová pyramida tvořená kamínky rudého granátu a světlounkého citrínu. Pro štěstí, energii, kreativitu a schopnost rozpoznat a získat ty pravé šance.

Více informací

482 Kč

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 16 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 3 Kč. Vaše věrnostní body.Orgonitová pyramida tvořená kamínky rudého granátu a světlounkého citrínu. Pro štěstí, energii, kreativitu a schopnost rozpoznat a získat ty pravé šance.

Rozměry: 60 x 60 x 60mm

Použité kameny: granít, citrín, křišťál

Použité špony: mosaz

Citrín je mocným kamenem energie. Dodává nám sílu, radost, nahrazuje nám sluneční paprsky, svou jasnou září a jemnými duhovými odlesky nám zlepšuje náladu, chrání nás před vlastní i cizí negativitou, zahání naše strachy a noční můry, podporuje naši tvořivou energii a láká k nám úspěch a bohatsví. Nenechá naše srdce dlouho se trápit a všechny starosti a problémy prozáří svou pozitivní, radostnou energií a naladí nás na to správné řešení. Položžený v práci u počítače nám dodá energii během dne a zneutralizuje škodlivé záření i negativitu našich kolegů.

Granát je kamenem vášně, radosti, spokojenosti, schopnosti radovat se ze života. S jeho pomocí se dovedete brzy zase smát, užívat si drobných okamžiků čirého štěstí a lásky. Pomáhá nám řešit partnerské neshody, překonat nepříjemné situace v osobním i pracovním životě. Dodává nám zdravé sebevědomí a sebeúctu. Jeho silné, jasné a radostné vibrace jsou tu pro nás vždy, když potřebujeme povzbudit.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.