Bagua / Pa-kua zrcátko pro ochranu domova

Pa-kua vypouklé zrcátko pro zavěšení. velmi silný prostředek pro ochranu Vašeho domova od negativních vlivů z okolí. Průměr 11 cm.

Více informací

75 Kč

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 2 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 0 Kč. Vaše věrnostní body.Materiál: dřevo, konvexní zrcátko

Velikost: 11 cm

Bagua (též Pa-kua) zrcátko vypouklé anebo také osmiramenný Triagram je velmi užitečný a mocný lék ve Feng Shui a hojně se využívá již od dynastie Song, (tj. od r.960-1279). Stalo se tak běžným nástrojem protože je to levný, snadno ovladatelný a velice silný ochranný talisman, který odpuzuje veškeré škodlivé energie z venčí a zároveň Vás ochraňuje od nečistých záměrů z vašeho okolí.

Jakákoliv smůla či neštěstí anebo jiná negativní energie bude umístěním tohoto amuletu odražena pryč od vašeho domu.

Bagua amulet se skládá ze tří linií, z nichž některá je buď úplná anebo přerušená, což představuje jin nebo jang. Yin-Yang je základním čínským porozuměním o tom, jak věci fungují. Je to filozofie, která se používá k popisu toho,  zda jsou síly v souladu či v rozporu, zda jsou síly vzájemně propojené v harmonii. Kombinace těchto symbolů Jin a Jang s posvátnými symboly osmi trigramů a Bagua vytváří mocný nástroj pro ochranu obydlí.

Amulet obsahuje vypouklé zrcátko (lesklý odrazový plech) a používá se především k zavěšení před dům anebo byt na dveře. Kde Bagua odpuzuje anebo odráží pryč negativní a škodlivé chi. Vzhledem k tomu, že tento předmět je vyrobený ze dřeva, je možné jej pověsit kdekoliv za předpokladu, že bude chráněn před povětrnostními vlivy. Takže ideálně jej zavěšte na anebo nad dveře hlavního vchodu kde máte přístřešek.

Můžete jej zavěsit také v bytě před hlavní dveře anebo na stěnu před dveřmi anebo v bytě jej můžete zavěsit také do okna (mělo by být ale zavěšeno z venkovní strany).

Zrcátko bude chránit a odrážet negativní energii, která na vás přichází z venku, od sousedů, pokud je v blízkosti Vašeho bydliště třeba hřbitov, elektrické stožáry, pouliční lampy, komíny, křižovatky, špičaté rohy protějších budov (tzv. jedovaté šípy), anebo kontejnery s odpady apod.

Tento osmihranný Trigram přívěšek je jednostranný a má kovový háček na zavěšení. Z druhé strany má pro ochranu domova tištěnou monádu Jin-jang.

UPOZORNĚNÍ: zrcátko nikdy nezavěšujte uvnitř Vašeho domova, či kanceláře! Mohlo by to vést naopak k přilákání velmi škodlivé energie do Vašeho domova a přinést velký zmatek a neštěstí. Zrcátko umísťujte vždy ke vstupním bodům domova či kanceláře. To úplně postačí k odklonění špatných a škodlivých energií od vašeho domova.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.