Feng-Shui Křišťálový lotos střední, svícen Čirý

Luxusní broušený čirý křišťál ve tvaru lotosového květu. Symbolizuje osvícení, čistotou a moudrost. S prostorem na čajovou svíci uvnitř.

Více informací

570 Kč

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 18 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 4 Kč. Vaše věrnostní body.Luxusní broušený čirý křišťál ve tvaru lotosového květu. Symbolizuje osvícení, čistotou a moudrost. S prostorem na čajovou svíci uvnitř. Součástí je také dárková krabička.

Lotos je symbolem léta, čistoty, skromnosti a dokonalosti. Představuje lásku, plodnost, moudrost a ženskou krásu. Lotos patří mezi buddhistické a taoistické symboly, roste z bláta a přesto si zachovává čistotu.

Křišťály pro Feng shui jsou dokonalými harmonizátory bytu i pracoviště. Jemně harmonizují energii prostoru a aktivně stimulují energii člověka. Jejich dokonalé vybroušení pomáhá zpřesnit myšlení, podporuje společenský život a kreativitu. Zlepšuje tok energie i v místech se stagnující energií. Jejich blahodárné působení lze pozorovat nejen na lidech, ale i na zvířatech a rostlinách, jejichž růst je díky síle kříšťálu stimulován.


Materiál: luxusní křišťálové sklo

Barva: čirá

Umístění: přes den umístěte křišťál na světlo, sluneční paprsky dopadající na broušené lotosové lístky se rozzáří a naplní pozitivní enerigí celý váš prostor. Večer pak umístěte do středu čajovou svíčku a nechte svícen rozzářit, bude světélkovat do krásných obrazců na Vašem stole.


Rozměry: průměr květu cca 11 cm

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.