Šungitová pyramida 5x5 cm Karélie

Šungitová pyramida ručně vyrobená a broušená. Velikost 5x5 cm. Kvalitní TOP výrobek z Karélie.

Více informací
Novinka

210 Kč

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 7 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 1 Kč. Vaše věrnostní body.Šungitová pyramida, TOP KVALITA z Karélie.

Velikost základny 5x5cm, výška 5 cm.

O tajemných vlastnostech pyramid jako geometrických tvarů je již dlouho známo. Pyramida, která je současně anténou i rezonátorem, je opakovaným vysílačem určitých toků energie spojených s procesy probíhajícími ve vesmíru.

V pyramidách z magické horniny síly pyramidy se násobí mimořádné vlastnosti shungitských hornin: tělo nabité bioenergetickým prostorem, jehož kapacita je mnohonásobně větší než Země.

ŠUNGIT je nejstarší minerál na planetě obsahující uhlík. Od diamantu a grafitu se šungit liší svou strukturou. Molekuly tohoto uhlíku jsou svou strukturou podobné fotbalovému míči a nazývají se FULLERENY. Tento karelský šungit je uložen v nejstarších vrstvách zemské kúry, jejichž stáří je více než 2 miliardy let. O důležitosti odhalení fullerenů hovoří i fakt, že skupina anglických vědců za něj získala Nobelovu cenu. Nejkvalitnější šungit se nachází v Karélii.

PŮSOBENÍ ŠUNGITOVÉ PYRAMIDY

- Působení šungitové pyramidy je mnohostranné, nabíjí tělo vitální energií, chrání před škodlivými účinky na životní prostředí, zmírňuje bolest a má terapeutický účinek.

- Pro léčebné účely stačí na postiženou oblast položit základnu pyramidy a několikrát denně držet 15-20 minut. V tomto případě mějte na paměti, že horní část pyramidy by neměla být namířena na lidi kolem vás, zvířata a rostliny.

- Zlepšuje spánek u dospělých a dětí (zejména kojenců) v pyramidě u postele na nočním stolku nebo na stole u hlavy.

Pyramida na stole studenta usnadňuje soustředění a rychlejší splnění úkolu učení.

Učitelé doporučují, abyste během výuky ve škole položili pyramidu na stůl.

Šungitová pyramida chrání prostory (obytné i průmyslové) před elektromagnetickým zářením televizorů, počítačů, mikrovlnek, chladniček, elektrických spotřebičů.

Pro zlepšení vztahů v domácnosti a vytvoření teplé rodinné atmosféry je vhodné umístit šungitovou pyramidu do každé místnosti, zejména do kuchyně a do ložnice.

Přítomnost šungitové pyramidy harmonizuje v kancelářském společném prostoru, zmizí napětí v týmu, zvyšuje účinnost a odolnost vůči stresu.

Setkávání a obchodní schůzky se doporučuje zahajovat v prostorách kde se pyramida nachází.

Poloměr dopadu energie shungite pyramidy je mnohem větší než poloměr pyramid vytvořených z jiných minerálů.

ENERGETICKÁ ÚPRAVA VODY

Šungitová pyramida ponořená do vody tuto vodu aktivuje a dělá tak z ní unikátní lék.  Pyramidu postavte na dno skleněné lahve o obsahu 3 litrů, nalijte pitnou vodu, a láhev s vodou postavte na světlé místo na 48 – 72 hodin. Délka času závisí podle velikosti pyramidy. Poté je voda připravena k vnějšímu i vnitřnímu použití. K pyramidě můžete také použít šungitové zlomky pro zvýšení účinku filtrace vody.

Vynikající výsledky má používání šungitové vody v kosmetice: ošetřovaná pokožka se čistí, napíná, drobné vrásky se vyhlazují, mizí uhry a vřídky. Ztrácejí se lupy, znatelně se zlepšuje kvalita vlasů. Výsledky některých výzkumů ukazují, že i předčasně zešedivělé vlasy mohou nabýt své původní barvy.

Šungit se také doporučuje pro na koupele. Teplá  šungitová voda je výborný prostředek pro léčebný výplach a kloktání:  při bolestech v krku,  zánětech v  ústní dutině,  v nose a  při paradontóze.  Velmi  účinné  je  inhalování  při nachlazení, angíně, chřipce, bronchitidě, atd.

Koupele zklidňují, odstraňují stres, únavu, harmonizují organismus a normalizují spánek. Již po první koupeli se hojí drobné trhlinky, ranky a po několika procedurách se urovnávají vážnější problémy, jako jsou pooperační jizvy, loupající se kůže, ekzémy, plísně

 

HARMONIZACE PROSTORU

Pokud se chcete zbavit dlouhodobé podrážděnosti, únavy a neklidu, stačí jednoduše umístit šungitovou pyramidu do místnosti. Okamžitě dojde k odstranění působení elektromagnetického pole. Pro neutralizaci nepříznivého záření počítače, televize atd. umístěte pyramidu na monitor nebo před monitor nebo jiný zdroj záření.

VZHLED ŠUNGITU

Neleštěný a neopracovaný šungit má šedou až šedočernou barvu. Kdežto leštěný šungit má černou lesklou barvu. Občas můžeme na šungitu najít světlé žilky pyritu. Tyto žilky zvyšují kvalitu kamene a šungit s těmito žilkami je občas dražší, než ten bez žilek.

 

DOPORUČENÍ:

Čas od času opláchněte pyramidu pod studenou tekoucí vodou a poté ji nechte nabít na sluníčku.

Pyramidu do místnosti pokládejte tak, aby její strana byla zcela rovnoběžná se severní světovou stranou. Ideálně použijte k tomu kompas.

 

Působení pyramidy této velikosti má dosah cca do 3 metrů.

 

Rozměry základny: 5x5 cm

Spodní hrana je elegantně zkosená.

Prohlédněte si naše foto aktuálních pyramid.

Uvedená cena je za 1 ks.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.