Nervamin 23 ml

Bylinné bioinformační Nervamin kapky jsou bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený ze silic vybraných rostlin. Navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián žaludku, sleziny se slinivkou, tlustého střeva, jater a osrdečníku. Symbolizuje klid a pohodu. Je energetickou kotvou a má za úkol člověka celkově zklidnit a vyladit. Neobsahuje alkohol.

Více informací
  • Výrobce: Diochi
  • Dostupnost: skladem, dodání 3-5 prac. dny

786 Kč

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 26 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 5 Kč. Vaše věrnostní body.Diochi Nervamin 23 ml - kapky

Speciální bioinformační směs silic bylin obsažená v bylinném bioinformačním přípravku Nervamin, který celkově harmonizuje a zklidňuje celou osobnost, napomáhá k příjemnému spánku a také při zklidnění kašle, přesto není útlumová ani návyková. Nervamin je ideální pomocník při velkém náporu stresu, kdy posiluje navrácení pohody a dobré nálady. Nervamin má také blahodárný vliv na hormonální systém. Neobsahuje žádný alkohol.


Obsažené byliny a jejich silice:

napomáhají zbavit se stresu a napětí

přispívají k příjemnému spánku

pozitivně ovlivňuje zklidnění menstruační bolesti

 

Dávkování: Dospělí a děti od 6 let 3x denně 1-5 kapek. Děti od 3 let 3x denně 1 kapka. Přípravek nakapejte do vody, na lžičku s medem, či kostku cukru.

 


Složení: nard pravý, kardamom pravý, bazalka vonná, meduňka lékařská, aksamitník menší, vousatka draslavá, pelargonie vonná

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

konzistence: tekutá
obal: skleněný
množství: 23 ml
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.