O nás

Nabízíme ekologické přírodní hračky pro děti, přírodní kosmetiku s eko hygienickými potřebami pro ženy, zdravé potraviny a doplňky pro domácnost.

V klasických supermarketech už nic super neseženete, většina zboží je plná chemie, jídlo bez éček a konzervantů byste dlouho hledali. Sladkosti jsou taktéž plné éček, ztužených tuků, palmových olejů a rafinovaného cukru a ještě hůře glukózo-fruktózových sirupů.

Oblečení se vyrábí z bavlny, která je geneticky modifikovaná, hnojená chemií a stříkaná pesticidy. Dámské hygienické potřeby (vložky a tampony) se vyrábí také z této nebezpečné bavlny. V běžné kosmetice byste přírodní složku dlouho hledali a pokud bychom ji našli, byla by hned doplněna o chemické konzervanty a pojiva. O farmaprůmyslu a lécích je asi už netřeba se více rozepisovat, lidé postupně zapomínají, že alternativou k mnohým lékům a bez nežádoucích účinků, jsou bylinky, které dokáží člověku pomoci a na které se spoléhali lidé od nepaměti.

Zboží pro děti je na tom bohužel stejně špatně. V dětském oblečení, plyšových a plastových hračkách, jídle, vlhčených ubrouscích, kosmetice a hlavně papírových plenách najdou každou chvíli namátkou kontroloři nebezpečné karcinogenní látky. Tyto produkty se poté stahují z trhu, ale to už se jich za tu dobu mnoho prodalo a pod jinými názvy bude znovu dále prodávat.

Jednu špatnou věc či potravinu by samozřejmě naše tělo v pohodě zvládlo, přes den ale bohužel zkonzumujeme, nosíme anebo použijeme mnoho takových éček, pesticidů a nebezpečné chemie a tím už pak vzniká tzv. chemický koktejl. Ze kterého už se tělo vzpamatovat tak lehce nedokáže.

V tomto jedovatém světě se jde již velmi špatně vyznat, z reklamy nás přesvědčují že je to nejlepší co si můžeme koupit, přesvědčují maminky, že je umělé mléko a voňavá plenka to nejlepší pro zdraví jejich dětí,atd...

My jsme se rozhodli jít přírodní cestou a začít se zajímat a číst u všeho etikety a složení. Především pro naše děti chceme pouze zboží nejbližší přírodě, používáme jen látkové pleny, přírodní kosmetiku, oblečení z biobavlny a merinovlny. Fandíme dlouhodobému kojení a také nošení dětí v šátku či ergonomickém nosítku, plastové a plyšové hračky jsme postupně nahradili dřevěnými. Snažíme se myslet ekologicky a pomoct naší planetě.

Toto je náš životní směr, po kterém jsme se rozhodli jít.

Není to vždy snadné, ale věříme, že děláme pro sebe a naše děti to nejlepší.

Pro ty, kteří se také zajímají a hledají zdravé alternativy jsme se rozhodli otevřít tento internetový obchod s názvem IMIX natural. Zde prodáváme z drtivé většiny zboží, které sami doma používáme a máme odzkoušeno.

Snažíme se vždy co nejlépe poradit, odeslat objednávky v co nejrychlejším možném čase za co nejlevnější poštovné. Ke každé objednávce odesíláme vždy nějaký dáreček.

 

Věříme, že budete s námi také spokojeni a doporučíte nás Vašim přátelům.

Děkujeme Vám, že jste navšívili náš obchod.

 

Váš IMIX natural